Älly sünnilugu ja väärtused

Älly mähkmekotid Silj

Minu nimi on Silja. Olen Älly asutaja, tegevjuht ja kahe imetoreda poja ema. Ma väärtustan oma peret ning leian, et elu peab olema ilus ja elamist väärt. Ka väikelastega saab olla ja peabki olema aktiivne, et elu oleks täis seiklusi, vingerpusse ja emotsioone.

Aastaid on mul olnud soov luua midagi väga väärtuslikku, midagi uut ja erilist. Nüüd võin julgelt öelda, et Älly bränd ja tooted on just see väärtus, mida tahan lastevanematele pakkuda.

Emaks saamine mõjus mulle külma dušina, tunnen seda aeg-ajalt siiani. Kõik ei suju alati nii, nagu loodan. Vaba, seiklusjanulise ja isikupärase naise muutumine ja kasvamine emaks on raske katsumus. Lastevanematel tuleb ikka ette keerulisi olukordi, mida ei saa vältida, ent osa probleeme ja stressi saab ennetada. 

Mul on olnud raske leida kotte, mis oleksid mugavad, mahutaksid kõik vajaliku ning oleksid samas stiilsed ja kvaliteetsed. Sellest probleemist sündiski Älly ning oleme loonud lahendused beebitarvete mugavaks hoiustamiseks nii kodus kui ka liikvel olles.

Õnneks oleme väga aktiivne ja liikuva eluviisiga pere. Meile on omane sõita nädalalõpuks maakoju või spaasse, reisida kolm nädalat ringi mõnel teisel kontinendil või hoopis puhata rahulikult nädalakese mõnes Euroopa hotellis. Kõik need imevahvad seiklused on andnud mulle põhjaliku kogemuse selle kohta, milline peab olema üks hea beebitarvete kott.

Kaasa on aidanud sagedased külaskäigud sõprade juurde, koos lastega kohvikutes ja loomaaias käimine ning kahe-kolmetunnised jalutuskäigud looduses. Peale selle on pannud meid otsima paremaid lahendusi beebiasjade hoiustamiseks ja transportimiseks igapäevaelu nii väikeses korteris kui ka ruumikas eramajas.

Älly brändi põhiväärtused on kvaliteet, disain ja funktsionaalsus. Meie tooted aitavad püsida sel imelisel teekonnal aktiivse, stiilse, enesekindla ja rahulikuna. 

Sa oled superkangelane ja väärid selleks parimaid abivahendeid!

Älly eesmärk on muuta elu lihtsamaks ja ilusamaks. Tahame olla sulle sel imelisel teekonnal toeks. Usun, et ühtekuuluvustunne, julgustus, usaldus ja kogemuste jagamine sillutab teed meeldivatele emotsioonidele, kvaliteetajale ning enesekindlusele ja arengule.

Pean sinu kogemusi ja tagasisidet ülimalt väärtuslikuks ja oluliseks. Üksnes koos teeme midagi erakordset!