Älly Scandic beebitarvete koti brändi lugu

Silja Lip

Minu nimi on Silja Lipp, olen Älly asutaja ning 2 imetoreda poja ema. Ma väärtustan oma pere ning leian, et elu peab olema ilus ja elamist väärt. Ka väikelastega saab ja peabki olema aktiivne, et elu oleks täis seiklusi, vingerpusse ja emotsioone.      

Aastaid on mul olnud soov luua midagi väga väärtuslikku, midagi uut ja erilist. Täna võin julgelt öelda, et Älly bränd ja tooted on just see väärtus, mida ma soovin lastevanematele pakkuda.

Oma mõlema pojaga oli mul pidevalt raskusi sobivate kottide leidmisega, mis oleks mugavad, mahutaks kõik vajaliku ning oleks samas ka stiilsed ja kvaliteetsed. Sellest probleemist sündiski Älly.

Älly võib olla Sinu-sugune superkangelasest ema, kes uue elu virr-varris väärtustab mugavust ja kvaliteeti. Samas võib ka Älly olla vanaprouast lapsehoidja, kes on Sulle abiks ja toeks igal ajahetkel. Vali ise, kumba sa eelistad.

Älly kollektsioon

Älly Scandic beebitarvete kotid

Älly kollektsiooni kotid olen disaininud hoole ja armastusega. Iga detail- taskute asetus ja suurus, materjalid ja lukud, värvitoonid ja lisad- on väga pikalt ja põhjalikult läbi mõeldud ja testitud. Eesmärgid seadsin oma pere ja ka teiste lastevanemate kogemustest, vajadustest ja harjumustest lähtuvalt. Enne lõplike mudelite valmimist testisin materjale ja lõikeid ning lasin valmistada mitmeid näidiseid. 

Õnneks oleme väga aktiivne ja liikuva eluviisiga pere ja tüüpilised on nädalalõpureis maakoju või SPA-sse, kolmenädalane ringreis mõnel teisel kontinendil või hoopis nädalane rahulik hotelli-puhkus Euroopas. Kõik need imevahvad seiklused on andnud väga põhjaliku kogemuse, milline peab üks hea beebitarvete kott olema. Oma panuse on andnud ka sagedased külaskäigud sõprade juurde, lastega kohvikute ja loomaaia külastused ja 2-3 tunnised jalutuskäigud looduses. Ka igapäevane elu väikeses korteris ning ruumikas eramajas on pannud meid otsima paremaid lahendusi beebiasjade hoiustamiseks ja transportimiseks.

Älly Scandic beebitarvete kotid

Ma soovin siiralt pakkuda teistele omasugustele aktiivsetele lastevanematele kvaliteetseid tooteid, mis teevad elu väikelastega lihtsamaks ja ilusamaks. Minu jaoks on emad-isad kui superkangelased, kes peavad igapäevaste muredega vapralt võitlema, kuid saavad seetõttu nautida eksklusiivset õnne ja rõõmu, mida lapsed pakuvad.  

Ka minul oli emaks saades (ja on endiselt aeg-ajalt) jääkülm dušš krae vahel. Kõik ei suju alati nii nagu loodad. Vaba ja seiklusjanulise individuaalse naise muutumine ja kasvamine emaks on tõsine väljakutse. Lapsevanemaks olemisel tuleb ette keerulisi olukordi, mida ei saa vältida. Küll aga on probleeme ja stressi, mida saab ennetada. Selleks olengi loonud lahendused beebitarvete mugavaks hoiustamiseks nii kodus kui väljapool kodu. 

Need aitavad sel imelisel teekonnal püsida aktiivse, stiilse, enesekindla ja rahulikuna. Sa oled superkangelane ja väärid parimaid abivahendeid!

Valikud

Älly brändi põhiväärtusteks on kvaliteet, disain ja funktsionaalsus.

Älly Scandic beebitarvete kotid

Älly tooted on põhjamaise disainiga, unikaalsed ja loodud just Sulle. Olen teadlikult disaininud Älly kotid ebatraditsioonilisteks beebi-kottideks. Minu hinnangul ei pea kõik lastetooted olema beebiliku välimusega, vaid peavad andma võimaluse naisele eneseväljenduseks ning julguse kanda kotti igal ajal ja igas olukorras. Älly kott ei teeni vaid beebit, vaid on Sulle hea kaaslane ka edaspidi.  

Minu jaoks on väga oluline kvaliteet, sest pikema elueaga toodete kasutamisel saame me igaüks anda oma panuse ning vähendada ökoloogilist jalajälge. Oma toodetes kasutame parimaid materjale ning funktsionaalseid ja kavalaid lahendusi. Älly materjalid on hoolikalt valitud, et nad oleks vastupidavad, kerged ja lihtsasti hooldatavad. Kõik materjalid vastavad REACH ja CPSIA nõuetele, mis annab mulle ja Sulle kindluse, et need ei sisalda kahjulikke kemikaale. Kasutame vaid YKK lukke, mis on hinnatud maailma parimateks ja vastupidavaimateks lukkudeks. Iga õmbluse ja detaili kvaliteedi kontrollime hoolikalt mitmes etapis enne, kui koti või tarviku Sinuni toimetame.  

Minu kolmandaks „lapseks“ on labrador Lenna, kes on meie pere täisväärtuslik liige. Nii nagu väärtustan ma oma koera, väärtustan ma ka teisi loomi ning taunin nende julma kohtlemist. Las looma nahk jäägu loomale, mitte Älly toodetele. Seega on meie valik vegan PU-nahk.  

Olen seda meelt, et iga väikegi heategu võib päästa kellegi päeva või lausa elu. Panustame iga Älly toote müügist teenitud tulust laste ja loomade heategevusse. Koos Sinuga aitame abivajajaid.

Älly eesmärk on muuta elu lihtsamaks ja ilusamaks. Tahan olla Sulle toeks sel imelisel teekonnal. Usun, et ühtekuuluvustunne, julgustus, usaldus ja kogemuste jagamine sillutab teed positiivsetele emotsioonidele, väärtuslikule kvaliteetajale ning enesekindlusele ja arengule.

Pean Sinu kogemusi ja tagasisidet ülimalt väärtuslikuks ja oluliseks. Vaid koos teeme midagi erakordset!

Sa oled väärt parimat ja seda ma Sulle ka pakun.

Vaata meie tooteid SIIT.